Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahamy Grand Bahama Island

Ubytovanie Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy Grand Bahama Island je jedno z najkrajších miest v Karibiku, čo sa týka ubytovania. Nachádza sa na severozápade Bahamských ostrovov a je známe svojou nádhernou prírodou, krištáľovo čistými plážami a pohostinnosťou miestnych obyvateľov. Ak plánujete dovolenku na Bahamách, Grand Bahama Island by malo byť vašou prvou voľbou.

Ubytovanie na Grand Bahama Island je rozmanité a vyhovuje rôznym preferenciám a rozpočtom cestovateľov. Na ostrove nájdete rôzne luxusné rezorty, hotely, butikové hotely a apartmány, ktoré sú ideálne pre páry, rodiny a skupiny priateľov.

Ak si chcete dopriať luxusný pobyt, rezorty ako Grand Lucayan, Memories Grand Bahama Beach & Casino Resort a Viva Wyndham Fortuna Beach sú skvelou voľbou. Tieto rezorty ponúkajú prvotriedne zariadenia, ako sú pláže s bielym pieskom, bazény, spa a wellness centrá, reštaurácie svetovej úrovne a množstvo vodných športových aktivít.

Pre tých, ktorí preferujú menšie a intímnejšie ubytovanie, sú tu butikové hotely, ako napríklad Pelican Bay Hotel, Grand Bahama Beach & Bonefishing Lodge a Bootle Bay Fishing Lodge. Tieto hotely vám ponúknu jedinečný zážitok vďaka svojmu osobnému prístupu a výnimočnému miestu v prírode. Môžete si tu vychutnať rybačku, kajakovanie, potápanie a pozorovanie vtákov, všetko v úžasnom prírodném prostredí.

Na Grand Bahama Island nájdete aj širokú škálu apartmánov, ktoré sú ideálne pre tých, ktorí si radi sami pripravujú jedlo alebo majú radi väčšiu súkromie. Niektoré z najobľúbenejších apartmánov sú Flamingo Bay Hotel & Marina, Taino Beach Resort & Clubs a Coral Beach Hotel & Condos. Tieto apartmány sú dobre vybavené a ponúkajú výhľad na pláže a more.

Okrem luxusného ubytovania je Grand Bahama Island tiež bohatý na množstvo atrakcií a aktivít. Môžete si zaplávať so delfínmi, navštíviť botanické záhrady, vystúpiť na najvyššiu horu Baham, Lucayan National Park, alebo sa vydať na potápanie a objaviť úžasné koralové útesy a podmorský život.

Po dni plnom dobrodružstva sa môžete vrátiť do svojho ubytovania na Grand Bahama Island a relaxovať na pláži s koktejlom v ruke. Večery môžete stráviť v niektorom z miestnych reštaurácií a vychutnávať si plody mora a tradičné bahamské jedlá.

Ubytovanie na Grand Bahama Island je skutočným zážitkom. Nech už si zvolíte luxusný rezort, butikový hotel alebo priestranný apartmán, budete mať prístup k nádherným plážam, fascinujúcej prírode a pohostinným obyvateľom. Ak hľadáte miesto, kde na chvíľu zabudnete na všetky starosti a jednoducho sa oddýchnete, Grand Bahama Island je tou správnou voľbou.


Počasie Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy sa nachádzajú v Karibiku a sú známe svojimi exotickými plážami, krištáľovo čistými vodami a krásnymi ostrovmi. Grand Bahama Island, najväčší ostrov v skupine Baham, ponúka nezabudnuteľné zážitky pre turistov.

Ak plánujete dovolenku na Grand Bahama Island, pravdepodobne sa zaujímate aj o aktuálne počasie. Väčšina ľudí si vyberie tento ostrov kvôli jeho slnečnému počasiu a teplému klimatu po celý rok.

Grand Bahama Island má tropické stredomorské podnebie, ktoré je charakteristické vysokými teplotami a vysokou vlhkosťou po celý rok. Najteplejšie obdobie sa preto nachádza od júna do októbra, kedy teplota dosahuje až 30 stupňov Celzia a vlhkosť vzduchu sa pohybuje okolo 80 percent.

Zima na Grand Bahama Island je stále teplá, ale s menej musíte počítať s menej vlhkým počasím. Teploty sa v zime zvyčajne pohybujú od 21 do 25 stupňov Celzia.

Medzi jún a novembrom môžu Bahamy zažiť hurikánové obdobie, pretože sa nachádza v oblasti sútoku Atlantiku a Karibiku. Obdobie je najviac nebezpečné v septembri a októbri. V prípade, že sa rozhodnete navštíviť ostrov počas hurikánového obdobia, uistite sa, že sledujete správy a inštrukcie od miestnych úradov.

Ak plánujete dovolenku na Grand Bahama Island, odporúča sa vziať si so sebou slnečné okuliare, klobúky a opaľovacie krémy. Súčasťou dovolenky by mali byť aj vodné športy ako plávanie, potápanie alebo surfovanie. Keďže Bahamy sú známe svojimi krištáľovo čistými vodami, ideálne miesto pre snorkeling.

Grand Bahama Island ponúka turistom rôzne možnosti, ako stráviť svoj čas, a to nezávisle od počasia. Od objavovania krásnych pláží po nákupy a kultúrne atrakcie, turisti určite nebudú sklamaní.

Napriek tomu, že počasie na Grand Bahama Island môže byť voľatilné, ide o ideálne miesto pre každého, kto hľadá krásu tropických ostrovov, jemný piesok a krištáľovo čistú vodu v Karibiku. Stačí sa len poriadne pripraviť a užívať si dovolenku, ktorá všetkým ostatným predčí vaše očakávania.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Grand Bahama Island


1. Aké je hlavné mesto Grand Bahama Island?
Hlavné mesto Grand Bahama Island je Freeport.

2. Ako sa dostať zavcem na Grand Bahama Island?
Môžete sa dostať na Grand Bahama Island letecky, trajektom alebo vlastným plavebným prostriedkom.

3. Koľko stojí letenka do Grand Bahama Island?
Cena letenky do Grand Bahama Island sa líši v závislosti od miesta, odkiaľ lietate a termínu cestovania. Odporúča sa vyhľadanie najlepších cien na webových stránkach leteckých spoločností.

4. Koľko trvá let z USA do Grand Bahama Island?
Let z USA do Grand Bahama Island zvyčajne trvá približne 2-3 hodiny, v závislosti od miesta odletu.

5. Môžem použiť americkú menu na Grand Bahama Island?
Na Grand Bahama Island sa používa miestna mena Bahamský dolár (BSD), ale niektoré reštaurácie a hotely môžu prijímať aj americké doláre. Je odporúčané mať pri sebe miestnu menu.

6. Ktoré aktivity sú k dispozícii na Grand Bahama Island?
Na Grand Bahama Island je mnoho aktivít, vrátane potápania, rybolovu, plážových aktivít, nákupov, golfu, kasín a výletov do prírodných rezervácií.

7. Ako je počasie na Grand Bahama Island?
Počasie na Grand Bahama Island je tropické, s vysokou vlhkosťou a teplotami v priemere od 23 do 32 stupňov Celzia. V daždivom období môže byť väčšia pravdepodobnosť hurikánov.

8. Kde môžem nájsť ubytovanie na Grand Bahama Island?
Na Grand Bahama Island je mnoho hotelov, rezortov a súkromných vlastníkov, ktorí ponúkajú ubytovanie. Môžete vyhľadať ubytovanie na webových stránkach cestovných spoločností alebo priamo kontaktovať ubytovacie zariadenia.

9. Aké sú najlepšie pláže na Grand Bahama Island?
Niektoré z najlepších pláží na Grand Bahama Island sú: Lucayan Beach, Taino Beach, Xanadu Beach a Gold Rock Beach.

10. Aké sú nejaké tipy pre cestovanie na Grand Bahama Island?
Niektoré tipy pre cestovanie na Grand Bahama Island sú: skontrolovať aktuálne cestovné poriadky a povinné dokumenty, zobrať si ochranný prostriedok proti komárom a slnku, odporúča sa si prenajať vozidlo alebo využiť verejnú dopravu na presun po ostrove a poistiť sa pre prípad nečakaných udalostí.


Dovolenka Bahamy Grand Bahama Island


Grand Bahama Island je jedno z najluxusnejších a najexkluzívnejších miest na Bahamách, kde sa môžete zrelaxovať a užívať si svoju dovolenku. Táto malá ostrovná krajina je známa svojimi nádhernými bielymi plážami, krištáľovo čistou tyrkysovou vodou a skvelými príležitosťami na rôzne vodné aktivity.

Jedným z najpopulárnejších miest na Grand Bahama Island je jej hlavné mesto, Freeport. Toto mesto je domovom mnohých luxusných rezortov a hotelov, ktoré sú vybavené všetkými pohodlnosťami a vybavením, ktoré si môžete predstaviť. Môžete si vybrať medzi luxusnými plážovými bungalovmi alebo modernými hotely s výhľadom na oceán.

Pláže na Grand Bahama Island sú úchvatné. Biely piesok a tyrkysová voda vytvárajú dokonalú kombináciu pre relaxáciu a opaľovanie. Mnohé pláže sú vybavené lehátkami, slnečníkmi a reštauráciami, kde si môžete vychutnať občerstvenie priamo na piesku.

Veľkou atrakciou na Grand Bahama Island je tiež potápanie a šnorchlovanie. Priemyselný park Lucayan National Park ponúka nádherný podmorský svet, ktorý je plný farebných korálov, rôznych druhov rýb a ďalších morských živočíchov. Môžete sa vydať na potápačský výlet so skúsenými potápačmi alebo si prenajať žraločie obsadenie a skúsiť svoje šťastie pri lovu tuňákov alebo marlínov.

Pre tých, ktorí majú radi dobrodružstvo, je k dispozícii aj veľa iných aktivít. Môžete si prenajať kajak alebo paddleboard a preskúmať miestne zátoky a jazerá. Existuje tiež možnosť vyraziť na rybolovnú výpravu a chytiť si výnimočné druhy rýb, ako sú mahi mahi alebo veľký modrý marlín.

Okrem pláží a vodných aktivít si môžete vychutnať aj kultúru a históriu tohto miesta. Miestne mestá a dedinky ponúkajú rôzne obchody, reštaurácie a tradičné obchodíky s remeselnými výrobkami, kde si môžete kúpiť originálne suveníry. Navštíviť môžete aj historické pamiatky, ako sú kostoly a staré budovy, ktoré sú súčasťou bohatej histórie Bahiem.

Ak si plánujete dovolenku na Bahamách, nemali by ste si nechať ujsť Grand Bahama Island. Tento ostrov ponúka všetko, čo si len môžete priať - krásne pláže, nádhernú prírodu, vzrušujúce vodné aktivity a pohodlie luxusných rezortov. Zabudnete na starosti a stres a nechajte sa hýčkať na jednom z najkrajších miest na Bahamách.


Letenka Bahamy Grand Bahama Island


Bahamy - Exotický raj na Grand Bahama Island

Grand Bahama Island, jedno z tých najkrajších miest na Bahamách, ponúka nekonečné množstvo dobrodružstiev a relaxu. S jednou z najdlhších pláží na svete a okolo nej riasim bohaté koraly, je to raj pre vodné športy, potápanie a prežívanie pohody pod slnkom.

Najväčšie mesto na Grand Bahama Island je Freeport, ktoré sa nachádza na východnom pobreží ostrova. Toto mesto ponúka množstvo možností pre turistov, od nákupného centra až po moderné hotely a reštaurácie. Obchody sú plné miestnych remesiel a suvenírov, kde si môžete kúpiť darčeky pre svojich blízkych doma.

Ak ste milovníkom prírody, určite navštívte Lucayan National Park. Je to jedinečný park so sladkovodnými jazerami, jamami, mangrovovými močiarmi a drevenými chodníkmi, ktoré vás zavedú hlboko do biotopu Bahamských ostrovov. V parku nájdete tiež množstvo pláží, kde si môžete užívať slnečné lúče a teplý piesok.

Pre tých, ktorí sú priťahovaní adrenalinovými športmi, môžete navštíviť Pirate's Cove Zipline & Water Park. Táto atrakcia vám umožní škriabať sa na stromoch až po dĺžky až 90 metrov a zároveň si užiť vodné atrakcie v parku. Je to ideálny spôsob, ako prebudiť svoju dobrodružnú a zábavnú stranu.

Nie je možné navštíviť Bahamy a nezachytiť aspoň jeden zasnemený západ slnka. Na Grand Bahama Island môžete zažiť jedinečné západy slnka, ktoré sa odrážajú na krištáľovo čistom mori. Možno si nájdete aj tiché miesto na pláži, kde budete mať súkromie a môžete si vychutnať romantický moment so svojou drahou polovičkou.

Ak máte radi voľný čas a hazardné hry, môžete vyskúšať šťastie v Royal Oasis Casino. S množstvom rôznych hier a vynikajúcimi reštauráciami je to perfektné miesto na strávenie večera. Možno sa odtiaľ vrátite s plnými vreckami peňazí, no aj pri odchode bez výhry je zážitok sama o sebe.

Niektoré z najkrajších pláží na Grand Bahama Island zahŕňajú Xanadu Beach, Paradise Beach a Coral Beach. Tieto pláže ponúkajú jemný piesok, slnečné lúče a príležitosť na relaxáciu a opaľovanie. Môžete si prenajať lehátko, slnečník a užívať si pohodu pod palmami.

Grand Bahama Island je skutočným exotickým rajom, ktorý ponúka takmer všetko. Od relaxu na pláži až po dobrodružstvo vo voľnej prírode. Ak máte radi exotické miesta s dávkou adrenalínu, potom je toto miesto pre vás. Letenky na Bahamy sú jednoducho dostupné a vaše dovolenka sa môže stať skutočným snom.

Prečo teda váhať? Pridajte Grand Bahama Island na svoj zoznam cieľov a zažite krásu tohto karibského raju na vlastné oči. Vaša dovolenka bude určite nezabudnuteľným zážitkom!


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky