Nájdite letenky s najlepšou cenou

Bahamy Paradise Island

Ubytovanie Bahamy Paradise Island


Bahamy sú jednou z najpopulárnejších destinácií pre dovolené a Paradise Island je miestom, kde môžete nájsť neskutočné ubytovanie. Paradise Island je susedom hlavného mesta Bahám, Nassau, a je domovom najluxusnejších hotelov na ostrove.

Jedným z najznámejších a najvyhľadávanejších hotelov na Paradise Island je Atlantis Resort. Tento úchvatný a obrovský rezort ponúka širokú škálu možností ubytovania pre všetky typy cestovateľov. Majú tu luxusné hotely so špičkovými službami, napríklad The Royal at Atlantis alebo The Cove Atlantis, v ktorých sa môžete tešiť na súkromný plážový prístup, bazény, luxusné reštaurácie a wellness centrá. Pre tých, ktorí preferujú súkromie a väčšiu nezávislosť, je tu aj možnosť prenajať si apartmány alebo vily s vlastným bazénom a kuchyňou.

Okrem hotela Atlantis Resort, je tu aj niekoľko ďalších možností ubytovania na Paradise Island. Napríklad The Ocean Club, kde sa v minulosti zdržiavali celebrity, ponúka elegantné a luxusné izby s krásnymi výhľadmi na oceán. The Reef Atlantis je skvelou voľbou pre rodiny, pretože poskytuje prostorné apartmány s kuchyňou a prístupom k vodným atrakciám hotela Atlantis.

Ubytovanie na Bahamách je skvelým spôsobom, ako sa priblížiť k ich kultúre a exotike. Niektoré hotely organizujú ukážky miestnej hudby a tancov, umožňujú vám vyskúšať si tradičné jedlá a nápoje a ponúkajú prístup k rôznym aktivitám, ako je potápanie sa, surfovanie alebo rybolov.

Navyše, Paradise Island je domovom niektorých najkrajších pláží na Bahamách. Biely piesok, tyrkysové more a palmové stromy tvoria dokonalú scenériu pre relaxáciu a opaľovanie. V mnohých rezortoch si môžete prenajať lehátka a slnečníky, takže si môžete vychutnať maximálny komfort a pohodlie.

Cestovanie na Bahamy Paradise Island je ľahké a príjemné, pretože sa nachádza iba pár minút od medzinárodného letiska v Nassau. Hotely poskytujú prepravu z letiska a súčasne vám pomôžu s organizáciou výletov a aktivít počas vašej dovolenky.

V skratke, Paradise Island na Bahamách je jedným z najkrajších a najluxusnejších miest pre ubytovanie vo svete. Jeho široká ponuka hotelov, krásne pláže a aktivitami bude rozhodne spoločne prispievať k nezabudnuteľnému dovolenkovému zážitku.


Letenka Bahamy Paradise Island


Bahamy sú tropickým rajom s prekrásnymi plážami, modrou oblohou a karibským morom. Paradise Island je jedným z najkrajších ostrovov Bahám a obľúbeným miestom pre turistov z celého sveta. Letenka do Paradise Island sa stáva stále dostupnejšou, čo umožňuje cestovanie do tohto nádherného ostrova aj pre tých, ktorí sa považujú za cestovateľov s menším rozpočtom.

Let na Bahamy trvá z Európy približne 10 hodín a na ostrov Paradise Island sa dá dostať z medzinárodného letiska v hlavnom meste Nassau. Z letiska môžete použiť taxi službu alebo prenajať si auto, ale viac sa na ostrove premávajú aj autobusy a tiež sa dá dostať na niektoré miesta aj loďou.

Na Paradise Island nájdete mnoho luxusných rezortov, ktoré sú ideálnym miestom pre oddych a relaxáciu. Niektoré z najlepších rezortov sú The Cove Atlantis, The Royal at Atlantis a The Reef Atlantis. Väčšina rezortov má vlastné pláže a bazény, ktoré sú udržiavané v perfektnom stave. Okrem toho, Paradise Island má aj mnoho aktivít, ako sú napríklad potápanie, surfovanie, šnorchlovanie, rybolov, a mnoho ďalších.

Jedným z najväčších turistických miest na ostrove je aj Atlantis Paradise Island, ktorý je najväčším kasínom a hotelom v celom Karibiku. Tento luxusný hotelový komplex ponúka nádherné izby, luxusné reštaurácie, bazény, pláže, golfový klub a mnoho ďalších možností. Pre deti je tam aj obrovský vodný park so šmykľavkami a zábavnými atrakciami. Ak hľadáte niečo, čo vás neuvidí v každodennej turistickej ponuke, navštívte Dolphin Cay, kde sa môžete dotýkať a krmiť delfíny.

Ak si chcete oddýchnuť a regenerovať silu od rušného mesta, na Paradise Island je to možné dokonale. Počas pobytu na ostrove môžete stráviť celé dni relaxovaním na pláži, prechádzaním sa po dvorcoch západu slnka alebo si užiť koktejly s príjemným výhľadom na karibské more.

Letenka na Bahamy a Paradise Island si môžete zohnať v rôznych cenových kategóriách. Práve kvôli tejto ponuke jeišťské raj pre každého, kto by sa chcel dostať do tohto tropického kraja a zažiť tam niečo nezabudnuteľné. Tak neváhajte a už teraz si zarezervujte letenku na Bahamy Paradise Island a objavte skutočný karibský raj.


Najčastejšie otázky a odpovede Bahamy Paradise Island


1. Aké je počasie na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island je celoročne teplé a vlhké počasie s priemernými teplotami okolo 25 až 32 stupňov Celzia.

2. Kedy je najlepší čas na návštevu Baham Paradise Island?
Odpoveď: Najlepší čas na návštevu Baham Paradise Island je v zime od decembra do februára, keď teploty nie sú príliš horúce a menej je pravdepodobnosť hurikánov.

3. Aké aktivity sú dostupné na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island sa dá vyskúšať šnorchlovanie, potápanie, plachtenie, rybolov, jazda na jetski a mnoho ďalších.

4. Aké sú najlepšie pláže na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Najlepšie pláže na Bahamách Paradise Island sú Cable Beach, Cabbage Beach, Saunders Beach a Junkanoo Beach.

5. Je potrebné vízum na návštevu Baham Paradise Island?
Odpoveď: Áno, na návštevu Baham Paradise Island je potrebné mať vízum pre Slovensko.

6. Ako sa tam dostanem?
Odpoveď: Je možné letieť priamo na Paradise Island alebo lietať do hlavného mesta Bahám - Nassau a odtiaľ sa dostať trajektom na Paradise Island.

7. Kde sa dá ubytovať na Bahamách Paradise Island?
Odpoveď: Na Bahamách Paradise Island je veľa hotely a rezortov, medzi najpopulárnejšie patria Atlantis Paradise Island, One&Only Ocean Club a The Reef at Atlantis.

8. Aké je miestne jedlo?
Odpoveď: Miestne jedlo na Bahamách Paradise Island je založené na rybach, morských plodoch a tropickom ovocí. Patria sem napríklad conch, mahi-mahi a pappas grille.

9. Aké je miestne pitie?
Odpoveď: Na Bahamách je populárne miestne pivo Kalik, ako aj rumové koktaily ako Bahama Mama a Goombay Smash.

10. Je bezpečné cestovať na Bahamy Paradise Island?
Odpoveď: Bezpečnosť je závislá od miesta, na ktorom sa nachádzate a od situácie, ale obecne sú Bahamy považované za bezpečné miesto pre turistov. Je však odporúčané postupovať s opatrnosťou a dodržiavať základné bezpečnostné opatrenia.


Dovolenka Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island sa nachádzajú v Atlantickom oceáne, v Karibskom mori. Tento ostrov je známy svojou neskutočnou krásou a luxusom, čo ho robí veľmi obľúbeným miestom pre dovolenku.

Na Paradise Island sa nachádza niekoľko luxusných rezortov a hotelov, ktoré ponúkajú hostiam všetko, čo potrebujú na maximálny pohodlný pobyt. Rezort Atlantis je najznámejší a najobľúbenejší hotel na ostrove. Poskytuje nádherné ubytovanie, súkromné pláže, bazény a množstvo iných aktivít. Atlantické kasíno je tiež veľkou atrakciou pre mnohých návštevníkov. Na Paradise Island sú samozrejme aj ďalšie hotely rôznej úrovne komfortu, ktoré sa považujú za skvelú alternatívu pre každý rozpočet.

Jednou z najväčších atrakcií Paradise Island je akvapark Mayan Temple, ktorý je súčasťou rezortu Atlantis. Tento akvapark ponúka niekoľko tobogánov a šmykľaviek, ktoré zaručujú veľa zábavy pre deti aj dospelých. Medzi najznámejšie atrakcie v akvaparku patrí tobogán Leap of Faith, kde si môžete získať adrenalínový zážitok, keď sa z vrchola tobogánu dostanete do akvária, plného morských živočíchov.

Ďalšou atrakciou Paradise Island je Paradise Island Golf Club, ktorý je považovaný za jeden z najlepších golfových ihrísk na Bahamách. Toto ihrisko sa nachádza v úchvatnom prostredí, ktoré je obklopené nádhernými plážami a osviežujúcim morským vzduchom. Pre milovníkov golfu je to ideálne miesto na prechádzky s palicami.

Pre tých, ktorí chcú spoznať miestnu kultúru a históriu, je tu aj predstavenie Atlantis Live. Toto predstavenie ponúka pohľad na tradičné bahamské tance a hudbu, ktoré sa konajú v tradičných kostýmoch. Návštevníci majú tiež príležitosť ochutnať typické bahamské jedlá a nápoje.

Paradise Island je takisto obľúbeným miestom pre milovníkov vodných športov. Môžete sa vydať na potápanie alebo šnorchlovanie a preskúmať nádherný podmorský svet s korálovými útesmi a pestrou faunou. Okrem toho je tu aj ponuka vodných športov, ako sú surfovanie, kajaking a jachting.

Paradise Island je dokonalým miestom pre luxusnú dovolenku, kde si môžete vychutnať krásne pláže, vynikajúcu gastronómiu a širokú škálu aktivít. Nech už si vyberiete len oddych na pláži alebo dobrodružnú dovolenku so všetkými možnými atrakciami, Paradise Island vám poskytne všetko, čo potrebujete na vyplnenie vašich dovolenkových snov.


Počasie Bahamy Paradise Island


Bahamy Paradise Island je exotický ostrovový raj nachádzajúci sa v Karibiku. Tento malý ostrov, ktorý je súčasťou Bahamských ostrovov, je známy svojou nádhernou prírodou, bielymi plážami a žiarivým slnkom, ktoré sa tu zväčša pasuje.

Paradise Island je známy aj svojím teplým a príjemným počasím, ktoré je typické pre Karibskú oblasť. Ostrov leží v oblasti, ktorá je ovplyvnená pasátmi, čo znamená mierne a konzistentné teploty počas celého roka.

Teplota na Paradise Island sa pohybuje v priemere od 25°C do 30°C, čo z neho robí ideálne miesto na plávanie a relaxáciu na pláži. Tieto teploty sú vyrovnané aj počas celého roka, takže turisti si môžu vychutnať slnečné počasie bez ohľadu na to, kedy sa rozhodnú navštíviť ostrov.

Bahamy Paradise Island sa tiež nachádzajú v oblasti, kde sa často vyskytujú hurikány počas hurikánovej sezóny, ktorá trvá od júna do novembra. Preto je dôležité, aby turisti dbali na bezpečie a dodržiavali odporúčania miestnych orgánov.

Paradise Island je však o niečo chráneným ostrovom a bežnými hurikánmi obvykle len prechádza. Aj keď sa môže vyskytnúť silný vietor a prudké zrážky, takéto podmienky nebudú trvať dlhšie ako pár dní.

Okrem slnečného počasia a teplôt je Paradise Island tiež známy vodami Karibského mora, ktoré sú jasne modré a teplé. Tieto vody poskytujú ideálne podmienky pre potápanie, šnorchlovanie a rôzne vodné športy. Turisti môžu objavovať koralové útesy, farebnú podmorskú faunu a flóru, čo je skutočný zážitok.

V zime môže byť niekedy na Paradise Island trochu chladnejšie, najmä v noci. Preto si turisti môžu priniesť ľahké vrstvené oblečenie, aby sa mohli prispôsobiť teplotným zmenám.

Celkovo vzaté, počasie na Paradise Island v Bahamách je ideálne na letné dovolenky, s teplými teplotami a jasným nebies, ktoré vytvárajú úžasné podmienky pre relaxáciu a vodné aktivity. Tento ostrovový raj je zaslúžene jedným z najobľúbenejších turistických miest na Karibiku.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky