Nájdite letenky s najlepšou cenou

Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)

Dovolenka Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


Chorvátsko je známe svojimi krásnymi plážami a čistým Jadranom. Jednou z najpopulárnejších destinácií v krajine je ostrov Pag, a konkrétne pláž Zrće. Táto časť ostrova je známa svojou nočnou zábavou a neustálym ruchom, čo ju robí ideálnym miestom pre mladých dovolenkárov.

Pláž Zrće sa nachádza na severovýchode ostrova Pag a je jednou z najlepších a najznámejších pláží na chorvátskom pobreží. Jej popularita je predovšetkým spôsobená výborným spojením nočnej zábavy a krásneho prostredia.
Pláž je vyhľadávaná najmä pre svoju živú hudbu a tiež rôzne klubové akcie, ktoré sa tu konajú nielen počas dňa, ale aj počas celej noci.

Jedným z najznámejších klubov na pláži je Papaya, ktorý pravidelne hostí známych DJ-ov a producentov elektronickej hudby. Tento klub je otvorený až do skorých ranných hodín a ponúka vynikajúcu atmosféru pre tanečníkov a hudobných fanúšikov.

Okrem Papaye tu môžete tiež nájsť ďalšie kluby, bary a reštaurácie, kde si môžete vychutnať občerstvenie priamo pri pláži. Vzhľadom na veľký počet návštevníkov je tu veľmi živá a atmosféra tu býva vždy veselá.

Samotná pláž Zrće je krásna, s jemným pieskom a čistým tyrkysovým morom. Je vhodná pre opaľovanie, plávanie, ale aj pre rôzne vodné športy, ako je napríklad vodné lyžovanie alebo jazda na banáne. Pri pláži nájdete aj viacero plážových barov, kde si môžete objednať chladené nápoje alebo občerstvenie.

Okrem nočných akcií a krásnej pláže Zrće ponúka ostrov Pag aj mnoho ďalšieho. Môžete sa vybrať na výlet do historického mesta Pag, ktoré je známe svojimi kameňovými domami a slanými poliami.
Na ostrove sa tiež nachádza viacero prírodných parkov a národných parkov, ktoré si môžete prezrieť a užiť si krásu chorvátskej prírody.

Ak chcete zažiť nevšednú nočnú zábavu a zároveň si užiť slnečné a krásne dni pri mori, dovolenka v Chorvátskom Zrću je pre vás tou správnou voľbou. Pláž ponúka všetko, čo by ste od dovolenky očakávali - slnko, more, hudbu a zábavu. Nechajte sa vtiahnuť do pulzujúceho života Zrće a zažite nezabudnuteľný čas na chorvátskom pobreží.


Ubytovanie Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)Chorvátsko je známe svojou krásnou prírodou a čarovnými plážami. Ak hľadáte perfektné miesto na dovolenku, určite by ste mali zvážiť ubytovanie v Zrće, na ostrove Pag. Toto miesto je známe svojím rušným nočným životom a jednou z najlepších party destinácií v Európe.

Ak sa rozhodnete stráviť dovolenku v Zrće, máte na výber niekoľko typov ubytovania. Môžete si vybrať z hotelov, apartmánov, dovolenkových domov a kempov. Nech už preferujete luxusný hotel alebo útulný dovolenkový dom, určite nájdete ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim potrebám a preferenciám.

Ak hľadáte ubytovanie v Zrće pre party dovolenku, odporúča sa vybrať si hotel alebo apartmán v blízkosti pláže Zrće. Táto pláž je známa svojím rušným nočným životom, a tak budete mať možnosť len krátkou prechádzkou sa dostať do klubov a barov. Nemusíte sa obávať, že budete musieť dlho pátrať po miesto na prespatie po dlhej a strastiplnej noci.

Pre tých, ktorí preferujú pokojnejšie a menej rušné prostredie, Pag ponúka aj iné pláže a miesta s ubytovaním. Môžete si vybrať pláže, kde je viac priestoru a pokojnejšie prostredie pre oddych a relax. Mnoho miest v okolí Zrće ponúka apartmány alebo dovolenkové domy, ktoré sú ideálne pre rodiny či páry, ktoré vyhľadávajú pokojnejšiu atmosféru.

Okrem relaxácie na pláži a nočných výletov do klubov, ostrov Pag ponúka aj mnoho ďalších zaujímavých miest na preskúmanie. Môžete navštíviť najväčšie mesto na ostrove, Pag, s historickým centrom a úžasnými výhľadmi na more. Ostrov je tiež známy svojimi tradičnými špeciálnosťami, ako je paški sir a paška janjetina (jagnyňa), ktorú určite musíte ochutnať.

Ak chcete stráviť dovolenku plnú zábavy, športových aktivít a nezabudnuteľných zážitkov, ubytovanie v Zrće je pre vás to pravé. Bez ohľadu na to, či ste dovolenkár, ktorý hľadá celonočné párty alebo rodina, ktorá vyhľadáva oddych a relaxáciu, Zrće na ostrove Pag vám určite ponúka niečo pre vás.

Nájdite si ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim preferenciám a zažite krásu a zábavu, ktoré Vám ponúka Chorvátsko a ostrov Pag. Bez ohľadu na to, či si vyberiete hotel, apartmán alebo dovolenkový dom v Zrće alebo v okolí, určite si užijete svoju dovolenku a opustíte toto miesto s nezabudnuteľnými spomienkami.


Letenka Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


Letenky do Chorvátska jsou v posledních letech stále populárnější díky jeho malebným plážím, krásné přírodě a skvělému jídlu. Jednou z nejvíce vyhledávaných destinací je ostrov Pag a zvláště jeho noční klub Zrće, který se stal synonymem pro některé z nejlepších party na pobřeží Jaderského moře.

Letenky do Chorvátska mohou být získány z mnoha měst, včetně Prahy, Brna a Ostravy. V závislosti na období a dostupnosti mohou být ceny letenek velmi různorodé. Pro turisty hledající ekonomické letenky, mohou být nejlepší nabídky zde nalezeny v období mimo burácející letní sezónu.

Ostrov Pag, kde se nachází pláž Zrće, je přístupný z měst Novalja a Zadar. Dopravu lze zajišťovat např. autobusem, taxíkem či rent-a-car službou.

Kromě toho, že se zde mnoho lidí baví, oblast je také krásná. Nachází se zde betonové pláže, kamenité zátoky, skalnaté útesy a množství slunce a modrého moře. Zrče je určitě místem pro ty, co chtějí zažít napínavé a veselé chvíle nejen při den a vnoci, ale také vstát před rozbřeskem a vzít si osvěžující plavbu.

Pokud tedy chcete zažít skvělou dovolenou plnou adrenalinu, zábavy a nových zážitků, nemusíte hledat daleko, letenka do Chorvátska na ostrov Pag vám bude stačit.


Najčastejšie otázky a odpovede Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


1. Aké je počasie v Chorvátsku na ostrove Pag?
Odpoveď: Počasie je väčšinou slnečné a teplé, s priemernými teplotami okolo 25-30 stupňov Celzia.

2. Kde sa nachádza Zrće a ako sa tam dostať?
Odpoveď: Zrće sa nachádza na ostrove Pag, a je najlepšie sa tam dostať autom alebo autobusom z miest ako Zadar a Rijeka.

3. Ktoré letiská sú najlepšie pre prílet do Chorvátska?
Odpoveď: Najbližšie letiská sú letisko v Zadare a letisko v Rijeke.

4. Je potrebné si zarezervovať ubytovanie vopred alebo sa dá nájsť na mieste?
Odpoveď: Je lepšie si zarezervovať ubytovanie vopred, pretože počas letných mesiacov sa všetky hotely a apartmány strašne rýchlo plnia.

5. Môžem zaplatiť kartou v reštauráciách a obchodoch v Zrći?
Odpoveď: Áno, väčšina reštaurácií a obchodov v Zrći akceptuje platby kartou.

6. Kedy je najlepší čas na návštevu Zrće?
Odpoveď: Najlepšie je prísť do Zrće počas letných mesiacov, najlepšie od júna do septembra, keď sa tu konajú najväčšie hudobné festivaly.

7. Čo robiť okrem návštevy klubov v Zrći?
Odpoveď: Na ostrove Pag sa nachádza množstvo krásnych pláží, a tiež sa tu dá navštíviť mesto Novalja a obdivovať jeho historické pamiatky a krásne prírodné scenérie.

8. Ako sa pohybovať po ostrove Pag?
Odpoveď: Najlepšie je prenajať si auto alebo skúter, alebo sa môžete pohybovať aj mestskými autobusmi alebo taxíkmi.


Počasie Chorvátsko Zrće (ostrov Pag)


Chorvátsko, presneže ostrov Pag, je jedným z najobľúbenejších letných destinácií pre mladých ľudí z celého sveta. Jeho najznámejším letoviskom je Zrće, ktoré je známe vďaka svojmu intenzívnemu nočnému životu a nekonečným plážovým párty. No okrem tanečných podujatí a zábavy je tu aj niečo, čo by vás mohlo prekvapiť - krásne chorvátske počasie.

Chorvátsko v lete ponúka teplé slnečné dni a príjemné večery, a Zrće nie je výnimkou. Pláže sú tu zväčša kamienkové, no more je jasne azúrové a čisté. Vrcholnejšou sezónou je júl a august, kedy teploty dosahujú v priemere 30°C a viac. Aj vo večerných hodinách sa teplota udržiava okolo príjemných 20-25°C, čo je ideálny čas na večerné prechádzky po pláži medzi jednou párty a ďalšou.

Chorvátske počasie je známe aj pre svoju miernu zrážkovú činnosť počas leta. Oblasti ako Zrće sú známe svojimi slnečnými dnami, kedy sa zväčša vyskytuje minimálna zrážková aktivita. No to samozrejme neznamená, že úplne zabudnete na ochladenie od kvapiek vody. Príležitostný letný sprchový dážď môže byť osviežujúci a dodávať energiu pre ďalšiu nočnú zábavu. Preto je vždy dobré mať so sebou malú nepromokavú bundu alebo dáždnik, aby ste boli pripravení na všetko.

Ak sa vydáte na dovolenku do Zrće na ostrove Pag, zvážte aj faktor vetra. Zrak je naďalej pomerne otvorenou plážou a môže byť náchylná na príležitostný silný vietor. Toto môže byť výhodné, ak chcete vyvetrať horúcu letnú horúčavu a dopriať si trochu vietru, no nie je to vždy ideálne pre vodné aktivity. Preto je dobré sledovať predpovede počasia a zistiť, kedy je vietor menej silný, aby ste si mohli vychutnať plážové párty bez zbytočných prekážok.

Viem, že hlavným dôvodom vášho výletu do Zrće je zábava a nočný život, no nezabudnite si užiť aj okolitú krásu a prírodné scenérie. Podnebie v Zrće je vhodné nielen na plávanie a opaľovanie, ale aj na rôzne ďalšie aktivity, ako sú vodné športy, túry a výlety do Národného parku Severni Velebit, ktorý je približne hodinu jazdy autom.

Nech už sa rozhodnete pre akúkoľvek aktivitu, nezabúdajte na opaľovacie krémy a chráňte si pokožku pred slnečnými lúčmi, ktoré môžu byť silné. Chorvátsko je známe pre krásnu plážovú kultúru a zábavu, a so slnečným a príjemným počasím v Zrće nechýba nič, čo by vám zničilo dovolenku.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky