Nájdite letenky s najlepšou cenou

Gambie Fajara Golf Course

Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia je malebný africký štát so strmou históriou a pôsobivou kultúrou. Môžeme sa oboznámiť s touto krajinou prostredníctvom jej jemného piesočnatého pobrežia, teplého Atlantického oceánu a krásnej prírody. Ale jedným z najväčších pokladov tejto krajiny je Fajara Golf Course, ktorý je pravým rajom pre golfistov a dovolenkárov.

Fajara Golf Course, ktorá sa nachádza na západnom pobreží Gambie, je renomovaným golfovým areálom s krásnou kombináciou prírodného prostredia a skvelého golfovania. Tento 18-jamkový golfový klub ponúka nádherný výhľad na Atlantický oceán a je obklopený bujnou zelenou vegetáciou, ktorá vytvára ideálnu atmosféru pre hru.

Golfový areál v Fajare nie je len o golfu, je to aj o pocitu pokoja a relaxácie. Tu si môžete oddýchnuť a uniknúť z ruchu každodenného života. Klubová budova je situovaná na úvodných jamkách a ponúka útulnú atmosféru s výhľadom na golfové ihrisko a oceán. Je to ideálne miesto na oddych po náročnom dni na ihrisku.

Fajara Golf Course je známy svojimi kvalitnými trávnikmi a brehmi pokrytými jemným pieskom. Hracie plochy sú dobre udržiavané a ponúkajú vynikajúce podmienky pre golfistov všetkých úrovní zručností. Dizajn ihriska poskytuje výzvu pre skúsených hráčov, zatiaľ čo zohľadňuje aj hráčov s nižším skóre.

Okrem golfového ihriska ponúka Fajara Golf Course aj tréningovú oblasť, ktorá je ideálna pre hráčov, ktorí chcú zdokonaliť svoje zručnosti. Táto oblasť obsahuje doriešovacie ihrisko, bunkre na tréning rôznych typov úderov a iné prípravné plochy.

Pre tých, ktorí sa radi oddávajú luxusu a pohodliu, Fajara Golf Course ponúka aj výnimočné ubytovanie. Môžete si vybrať medzi hotelmi a rezortmi, ktoré sú len pár minút od golfového areálu. Tieto hotely majú širokú škálu vybaveností vrátane bazénov, spa centier a reštaurácií, kde si môžete dopriať gurmánske jedlá.

Pre tých, ktorí sa chcú začleniť do miestnej kultúry, môžu si organizať prehliadku po okolí a spoznávať tradičný gambijský život. Môžete sa vybrať na rybárčenie, navštíviť miestne trhy, bobrove jazero alebo aj zážitkovú plavbu po rieke Gambia.

Fajara Golf Course je skutočným skvostom Gambie. Tento krásny golfový areál ponúka vynikajúce golfové ihrisko, úžasné ubytovanie a blízkosť k miestnej kultúre. Je ideálnym miestom pre dovolenku pre golfistov aj dovolenkárov, ktorí si chcú užiť krásu Gambie a vydať sa na dobrodružstvo v tejto fascinujúcej africkej krajine.


Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Fajara Golf Course - miesto pre váš ostrovný golfový zážitok v Gambii

Ak máte radi golfové ihriská, rozhodne navštívte Fajara Golf Course v Gambii. Nachádza sa na západe afrického kontinentu, pri pobreží Atlantického oceánu. Fajara Golf Course je prvotriedne golfové ihrisko, ktoré ponúka krásny kus prírody s viac ako 50 rôznymi druhmi miestnej vegetácie.

Gambia je známa pre svoje krásne pláže, ale Fajara Golf Course ponúka úplne nový pohľad na túto krajinu. Nachádza sa na úpätí kopcov a okolie golfového ihriska je bohaté na rôzne druhy exotickej fauny a flóry, ktoré budú rozhodne potešením pre vaše oči.

Fajara Golf Course má celkovú rozlohu takmer 25 hektárov a pozostáva z 18 jamiek. Pre golfových nadšencov je to miesto, ktoré by nemali minúť. Ak ste v Gambii na dovolenke, rozhodne by ste mali ochutnať aj to, čo toto golfové ihrisko ponúka. Táto atrakcia môže poskytnúť nádherné spomienky a zážitky pre každého.

Aby ste sa mohli zúčastniť hry, je potrebné si vopred zabezpečiť miesto a pripraviť všetko, čo potrebujete na hru. Fajara Golf Course je otvorené pre verejnosť každý deň v týždni.

Ak sa rozhodnete navštíviť Gambiu, rozhodne by ste si nemali nechať ujsť príležitosť vyskúšať golfové ihrisko Fajara Golf Course. Ako návštevník zistíte, že Gambie má oveľa viac atrakcií, ktoré môžu ponúknuť návštevníkom a turistom. Fajara Golf Course je len jednou z nich a určite sa oplatí si túto nádhernú krajinu a atmosféru všimnúť.


Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Gambia je malá africká krajina, známa svojou ústupkovou plážou a požitkárskou atmosférou. Fajara Golf Course, nachádzajúci sa v hlavnom meste Banjul, je jedným z najpopulárnejších ubytovacích zariadení v krajine.

Fajara Golf Course je luxusný rezort situovaný priamo na pláži, čo ho robí ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v pokoji a súkromí. Svojou elegantnou architektúrou a vkusným dizajnom ponúka hosťom skutočne exkluzívny pobyt.

Rezort disponuje rôznymi typmi ubytovania, z ktorých si môžu hostia vybrať. Sú tu dostupné izby s výhľadom na oceán, ktoré poskytujú nádherný výhľad na pláž a slnko. Tieto izby sú vkusne zariadené a vybavené všetkým potrebným pre pohodlný pobyt.

Okrem toho je k dispozícii aj veľký výber apartmánov s jednou alebo dvoma spálňami, ktoré sú ideálne pre rodiny alebo skupiny priateľov. Tieto apartmány majú vlastnú kuchyňu a obývaciu izbu, čo poskytuje hostiteľom väčšiu slobodu a flexibilitu počas ich pobytu.

Jednou z najväčších atrakcií rezortu je samotné golfové ihrisko, ktorého park má rozlohu 29 hektárov. Hostia majú možnosť zahrať si na tomto krásnom ihrisku, ktoré je jedným z najlepších v celej Afrike. Okrem toho je k dispozícii aj tenisový kurt pre tých, ktorí favorizujú iný druh aktivity.

Rezort Fajara Golf Course tiež ponúka hostiteľom širokú škálu iných zábavných aktivít. Môžete si vychutnať čas strávený pri bazéne, relaxovať v wellness centre alebo ochutnať miestne gurmánske špeciality v jednom z hotelových reštaurácií.

Okolie rezortu Fajara Golf Course je tiež hodné objavovania. Hostia sa môžu vydať na prechádzku po pláži, vyhliadnuť si niektoré z miestnych trhov a kúpiť si suveníry, alebo navštíviť niektoré z historických miest v blízkosti, ako napríklad starobylé mestečko Juffure.

Fajara Golf Course je teda ideálnou voľbou pre tých, ktorí vyhľadávajú pokojnú dovolenku v Gambio. Luxusné ubytovanie, skvelé aktivity a pohostinnosť miestneho personálu spravia váš pobyt nezabudnuteľným. Takže neváhajte a rezervujte si svoj pobyt v Fajara Golf Course ešte dnes!


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambia, známa aj ako "Krajina úsmevu", je malá krajina v západnej Afrike obklopená Senegalom. Je to miesto, kde sa stretáva hmlistá pobrežná oblasť Atlantického oceánu s bujnou zeleňou a teplým podnebím. Jedno z najznámejších miest v Gambii je Fajara Golf Course, ktorý má svoje špecifické počasie.

Fajara Golf Course sa nachádza na západnom pobreží Gambie, konkrétne v hlavnom meste Banjul. Toto golfové ihrisko je veľmi populárne medzi miestnymi obyvateľmi aj turistami vďaka svojim širokým fairwayom a krásnej krajine, ktorá ho obklopuje.

Počasie v Fajara Golf Course je typické pre západnú Afriku s dvoma hlavnými ročnými obdobiami - suchým obdobím a daždivým obdobím. Suché obdobie trvá približne od novembra do mája a je charakterizované nízkou vlhkosťou a minimálnymi zrážkami. Naopak, daždivé obdobie nastáva od júna do októbra a prináša hojné zrážky a vyššiu vlhkosť.

V suchých mesiacoch je počasie v Fajara Golf Course veľmi príjemné. Teploty sa pohybujú okolo 30 °C a slnko svieti väčšinu dňa. Toto je ideálny čas pre golfové nadšencov, pretože teplé počasie a nízka vlhkosť im umožňujú hrať v pohodlných podmienkach.

Daždivé obdobie však prináša zmenu počasia. Zrážky sú časté a môžu byť veľmi silné. Teploty v tomto období zostávajú stále teplé, okolo 25-30 °C, ale zvýšená vlhkosť môže spôsobiť, že sa bude cítiť ešte teplejšie. Golfové ihrisko je tiež náchylné na záplavy počas daždivého obdobia, čo môže ovplyvniť hrateľnosť.

Je však dôležité poznamenať, že skutočné počasie môže byť nepredvídateľné a môže sa meniť z roku na rok. Je preto vždy dobré sledovať predpovede počasia pred cestou do Fajara Golf Course.

Napriek možným zrážkam a výkyvom počasia je Fajara Golf Course stále obľúbeným miestom pre golfové nadšencov. S krásnymi fairwaymi a úžasnou scenériou ponúka unikátnu a nezabudnuteľnú golfovú skúsenosť. Ak sa chystáte do Gambie a máte radi golf, určite by ste si nemali nechať ujsť návštevu tohto miesta.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky