Nájdite letenky s najlepšou cenou

Gruzínsko Bakuriani Ski Resort

Ubytovanie Gruzínsko Bakuriani Ski Resort


Bakuriani Ski Resort sa nachádza v oblasti Bakuriani, ktorá sa nachádza v centrálnych horách Gruzínska. Toto miesto je dobre známe pre svoje zimné športy, najmä lyžovanie a snowboarding.

Ubytovanie je tu rôzneho druhu. K dispozícii sú hotely a apartmány, ktoré sú navrhnuté tak, aby poskytovali čo najlepší komfort pre návštevníkov. Najlepší čas na návštevu Bakuriani Ski Resort je medzi decembrom a februárom, keď sneh padá takmer neustále a lyžovanie a iné formy zimných športov sú na vrchole svojej sezóny.

Hotely a apartmány sú dostupné vo všetkých kategóriách - od nízko cenových až po luxusné. Niektoré hotely sa nachádzajú priamo na svahu, takže návštevníkom umožňujú vychutnať si lyžovanie až po posledné stretnutie. Okrem toho vám môže ubytovanie poskytnúť aj prístup k rôznym ďalším zimným aktivitám, ako je bežecké lyžovanie, sanovanie a ďalšie.

Apartmány v Bakuriani Ski Resort sú vybavené kuchynským kútom, kde si môžete pripravovať vlastné jedlá. V niektorých apartmánoch sú dokonca poskytované služby ako masáže a wellness procedúry, ktoré vám pomôžu uvoľniť telo a myseľ.

Okrem toho sú v okolí k dispozícii aj rôzne možnosti stravovania. Samozrejme, môžete si vybrať z tradičných gruzínskych jedál, ale nájdete tu aj rôzne reštaurácie ponúkajúce medzinárodnú kuchyňu. Takže pre tých, ktorí by chceli vyskúšať niečo nové, budú mať na výber z rôznych jedál a nápojov.

Nakoniec, ak hľadáte príležitosť na zimnú dovolenku, Bakuriani Ski Resort je ideálnou voľbou. Ubytovanie v tomto krásnom mieste vám umožní užiť si zimné športy a zároveň vám poskytne komfort potrebný pre príjemný pobyt. Takže neváhajte a zarezervujte si svoje miesto v jednom z najlepších stredísk zimných športov v Európe ešte dnes!


Najčastejšie otázky a odpovede Gruzínsko Bakuriani Ski Resort


1. Kde sa nachádza Gruzínsko Bakuriani Ski Resort?
Gruzínsko Bakuriani Ski Resort sa nachádza v gruzínskom horskom stredisku Bakuriani, v Köprülü, Borjomi District, Gruzínsko.

2. Ako sa tam dostanem?
Najlepším spôsobom, ako sa dostať do Gruzínsko Bakuriani Ski Resort, je letecky priletieť na medzinárodné letisko v Tbilisi a potom sa vydať autom, autobusom alebo taxíkom do Bakuriani.

3. Kedy je tu najlepšia časť sezóny?
Najlepšia časť sezóny na lyžovanie v Gruzínskom Bakuriani Ski Resort je zvyčajne od decembra do marca, keď je dostatok snehu a vhodné podmienky na lyžovanie.

4. Aké typy zjazdoviek ponúka Gruzínsko Bakuriani Ski Resort?
Gruzínsko Bakuriani Ski Resort ponúka rôzne typy zjazdoviek pre všetky úrovne lyžiarov. Majú začiatočnícke, stredne pokročilé aj náročné zjazdovky.

5. Je možné si požičať lyžiarske vybavenie na stredisku?
Áno, v Gruzínskom Bakuriani Ski Resort si môžete ľahko požičať lyžiarske vybavenie. Majú pôžičovňu vybavenia, kde nájdete všetko potrebné.

6. Sú k dispozícii lyžiarske lekcie pre začiatočníkov?
Áno, v Bakuriani Ski Resort je možné sa prihlásiť na lyžiarske lekcie pre začiatočníkov. Majú skúsených instruktorov, ktorí vám pomôžu naučiť sa základy lyžovania.

7. Je tu možnosť apré-ski aktivity?
Áno, v Bakuriani Ski Resort sú k dispozícii rôzne apré-ski aktivity. Môžete sa ísť prechádzať po okolí, navštíviť miestne reštaurácie a bary alebo si zarezervovať wellness procedúry v niektorom z miestnych hotelov.

8. Aké ubytovanie je tu dostupné?
Gruzínsko Bakuriani Ski Resort ponúka rôzne možnosti ubytovania. Môžete si vybrať medzi hotelmi, apartmánmi, chalupami a penziónmi, z ktorých väčšina sa nachádza priamo v stredisku.

9. Aké sú možnosti stravovania na stredisku?
Na stredisku nájdete rôzne reštaurácie a kaviarne, kde si môžete vychutnať tradičnú gruzínsku kuchyňu aj medzinárodné jedlá. Je tu dobrá ponuka jedál a nápojov.

10. Môžem si rezervovať ubytovanie a skipasy vopred?
Áno, je možné si rezervovať ubytovanie a skipasy vopred prostredníctvom oficiálnej webovej stránky Gruzínsko Bakuriani Ski Resort alebo cez rôzne cestovné agentúry. Je to doporučené, pretože stredisko môže byť počas hlavných sezón vypredané.


Letenka Gruzínsko Bakuriani Ski Resort


Gruzínsko Bakuriani Ski Resort: Ideálne letovisko pre zimné radovánky

Gruzínsko, krajina s bohatou kultúrou a nádhernou prírodou, je známe svojimi hrejivými leteckými destináciami. Ak ste fanúšikom zimných športov a radi by ste zažili adrenalín z lyžovania či snowboardingu na jednej z najkrajších zimných športovísk, potom Bakuriani Ski Resort je miestom, ktoré by ste nemali vynechať.

Bakuriani je jedným z najstarších a najobľúbenejších lyžiarskych stredísk v Gruzínsku. Nachádza sa v oblasti Samtskhe-Javakheti, iba niekoľko hodín jazdy od hlavného mesta Tbilisi. S výškou 1700 metrov nad morom a prekrásnym okolím obklopeným hrebeňmi Kavkazu, Bakuriani ponúka lyžovanie pre všetky úrovne zdatnosti.

Jedným z hlavných dôvodov, prečo by ste mali navštíviť toto letovisko, je jeho široká škála lyžiarskych tratí, ktoré vyhovujú rôznym úrovniam lyžiarov. Od začiatočníkov po profesionálov, tu si každý nájde niečo pre seba. Zelené trate sú ideálne pre začiatočníkov, zatiaľ čo modré a červené trate poskytujú väčšiu výzvu pre pokročilých lyžiarov. Navyše, Bakuriani je domovom aj pre niekoľko čiernych tratí pre skutočných adrenalínových nadšencov.

Okrem lyžiarskych tratí ponúka toto letovisko aj množstvo zábavy a relaxácie pre návštevníkov. Ak sa chcete oddeliť od lyžiarskych svahov, môžete sa vybrať na romantickú prechádzku po okolitej prírode alebo vyskúšať jazdu na sane. Vo večerných hodinách môžete zažiť miestne obyvateľstvo tancujúce v tradičných krojoch v miestnych reštauráciách a bary, kde môžete ochutnať aj gruzínsku kuchyňu.

Okrem zimných športov je Bakuriani známe aj svojimi termálnymi prameňmi, ktoré sú ideálne na liečebné účely. Mnohí ľudia sem prichádzajú, aby si užili relaxačné kúpele a masáže po výnimočne náročnom dne plnom lyžovania.

Cestovanie do Bakuriani je veľmi pohodlné, pretože letiská v blízkosti poskytujú priame lety do Tbilisi, odkiaľ môžete jednoducho prejsť na miesto cieľa. Letenky do Gruzínska sú zvyčajne cenovo dostupné a môžete si vybrať z rôznych leteckých spoločností.

Ak chcete zažiť výnimočnú zimnú dovolenku, neváhajte a rezervujte si letenky do Bakuriani Ski Resort. Toto kúzelné letovisko poskytne nekonečné množstvo zábavy, dobrodružstva a krásu, ktorú si budete pamätať na celý život. Tak čo ešte váhate? Užite si čas strávený na svahu a vychutnajte si krásy Gruzínska.


Počasie Gruzínsko Bakuriani Ski Resort


Bakuriani je známe gruzínske lyžiarske stredisko s dĺžkou upravenej zjazdovky 22 km. Nachádza sa v regióne Samcké Džavacheti, asi 180 km juhovýchodne od Tbilisi a ponúka skvelé podmienky na lyžovanie a snowboarding.

Počasie v Bakuriani je typicky kontinentálne s chladnými zimami a miernymi letami. Zimy sú suché a snežné, s priemerom sneženia okolo 165 cm za sezónu, čo je ideálne na lyžiarske podmienky. Teploty sa pohybujú okolo nuly, ale v noci môžu byť extrémne až do -20°C, takže si určite vezmite dostatok teplých oblečenia.

V lete sa počasie v Bakuriani zvyčajne zahrieva na približne 20-25°C. Toto obdobie je vhodné pre turistiku a výlety do okolitých hôr a lesov. V zime sa môžete tešiť na sánkovanie, bežky, alebo len prechádzky po krásnom horskom prostredí.

Kamenné domy a prírodné okolie robia letné mesiace v Bakuriani veľmi príjemné. V letnej sezóne sa tu koná mnoho festivalov a kultúrnych podujatí, ktoré prilákajú turistov z celého sveta.

Okrem toho si môžete prezrieť aj historické pamiatky v oblasti, ako napríklad staroveké kostoly a katedrály, či zvyšky stredovekých hradiel a hradov. Ako vidíte, Bakuriani ponúka celoročnú turistickú zábavu pre každého.

Konečným verdiktom je teda, že Bakuriani je skvelým lyžiarskym a turistickým strediskom, ktoré stojí za návštevu. S neuveriteľným lyžiarskym zázemím a úchvatnou prírodou, návšteva Bakuriani by nemala chýbať na žiadnom zozname navštívených miest v Gruzínsku!


Dovolenka Gruzínsko Bakuriani Ski Resort


Dovolenka v Gruzínsku: Bakuriani Ski Resort

Gruzínsko je fascinujúca krajina, bohatá na kultúru, históriu a úchvatné prírodné scenérie. Medzi jej najobľúbenejšie turistické destinácie patrí lyžiarske stredisko Bakuriani Ski Resort. Toto pôvabné miesto ponúka skvelé možnosti pre lyžovanie a zábavu pre celú rodinu. V tomto článku sa pozrieme na niekoľko dôvodov, prečo by ste mali zaradiť Bakuriani na zoznam miest, ktoré by ste mali navštíviť na svojej nasledujúcej dovolenke.

Bakuriani Ski Resort sa nachádza v oblasti Borjomi-Kharagauli, asi 180 km od hlavného mesta Tbilisi. Toto horské stredisko je obklopené krásnymi lesmi a ponúka široké možnosti pre zimnú zábavu. Jeho položenie na vyvýšenom kopci zaisťuje, že tu leží dostatok snehu na uspokojenie všetkých milovníkov lyžovania.

Jedným z najväčších lákadiel tohto strediska je množstvo lyžiarskych tratí, ktoré sú vhodné pre všetky úrovne lyžiarov. Bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený profesionál, môžete si tu vybrať z rôznych tratí, ktoré uspokoja vaše lyžiarske chute. Okrem toho je Bakuriani vybavené lyžiarskou školou, kde si môžete vzdelávať techniku lyžovania alebo snowboardingu. Je tu tiež možnosť prenájmu všetkých potrebných lyžiarskych vybavení.

Ak hľadáte aj iné formy zimnej zábavy, Bakuriani má aj ďalšie možnosti na ponuku. Napríklad, bobová dráha je veľmi obľúbená medzi turistami. Príďte a vyskúšajte si adrenalínový zážitok z jazdy na bobovi po snehovej trase. Okrem toho tu nájdete aj ďalšie aktivity ako korčuľovanie, snežné motorky a jazdu na sanoch tažených koňmi.

Bakuriani Ski Resort nie je však len o zime. Počas letných mesiacov sa táto oblasť mení na prírodu plnú kvetov a zelených lúk. Môžete si užívať horské prechádzky a prochádzky po prírode. Medzi jej najznámejšie atrakcie patrí hrebeň hory Kokhta, kde nájdete tiež panoramatické výhľady na okolité kopce a dediny.

Neodmysliteľnou súčasťou gruzínskej dovolenky je aj faktor gastronómie. V Bakuriani nájdete veľa reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať tradičné gruzínske jedlá ako chinkali (pasterizované knedle) alebo chlebíky sara. Skúste tiež miestnu sladkosť nazývanú churchkhela, čo je tradičná gruzínska sladkosť vyrobená zo sušených orechov obalených v ovocnom džeme.

Bakuriani Ski Resort je vynikajúcou destináciou pre lyžovanie a zimnú zábavu v Gruzínsku. Ponúka všetky potrebné zariadenia, aktivity a krásne prírodné scenérie, ktoré uspokoja požiadavky každého návštevníka. Bez ohľadu na to, či ste lyžiarsky nadšenec alebo jednoducho hľadáte príležitosť na oddych a relaxáciu, Bakuriani vám poskytne nezabudnuteľnú dovolenku plnú zábavy a dobrodružstva.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky