Nájdite letenky s najlepšou cenou

Maldivy Velassaru Maldives

Najčastejšie otázky a odpovede Maldivy Velassaru Maldives


Najčastejšie otázky a odpovede o letovisku Velassaru Maldives na Maldivách sú:

1. Aký je najlepší spôsob, ako sa dostať do letoviska Velassaru Maldives?
- Najľahší spôsob je zobrať si vnútroštátny let z Medzinárodného letiska Malé do letoviska Velassaru Maldives. Cesta trvá približne 25 minút.

2. Aká je priemerná teplota vody na Maldivách?
- Teplota vody sa pohybuje medzi 26 až 29 stupňami Celzia počas celého roka.

3. Aké aktivity a zážitky sú k dispozícii na letovisku Velassaru Maldives?
- Letovisko ponúka rôzne aktivity vrátane potápania, šnorchlovania, plážových hier, vodných športov, wellness procedúr, nočného rybolovu a ďalších.

4. Aké typy izieb a štýlov ubytovania sú dostupné v letovisku Velassaru Maldives?
- Letovisko ponúka rôzne typy izieb a vily, ako sú plážové vily, vily nad vodou, rodinné vily a prémiové plážové vily.

5. Má letovisko reštaurácie a bary?
- Áno, letovisko má širokú škálu reštaurácií a barov, kde si hostia môžu vychutnať medzinárodnú kuchyňu a obľúbené nápoje.

6. Je možné organizovať svadbu alebo slávnostnú udalosť na letovisku Velassaru Maldives?
- Áno, letovisko ponúka možnosť organizovať svadobné obrady a slávnosti pre hostí, s možnosťou výberu z rôznych miest a štýlov ceremonií.

7. Je potrebné mať platný pas na vstup na Maldivy?
- Áno, na vstup na Maldivy je potrebný platný pas. Odporúča sa mať platný pas minimálne 6 mesiacov pred vypršaním.

8. Aká je politika zrušenia rezervácie v letovisku Velassaru Maldives?
- Politika zrušenia rezervácie sa líši v závislosti od dátumu rezervácie a typu izby. Odporúča sa konzultovať priamo s letoviskom pre presné podrobnosti.

Tieto otázky a odpovede by vám mali poskytnúť všeobecný prehľad o letovisku Velassaru Maldives na Maldivách. V prípade ďalších otázok sa odporúča kontaktovať priamo letovisko.


Ubytovanie Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú synonymom rajského ostrova s krištáľovo čistými, tyrkysovými vodami, biele piesočné pláže a podujatiami plným adrenalínu. Ak hľadáte toto všetko plus prvotriednu pohostinnosť a jedinečnú kultúru, nemali by ste premeškať príležitosť zájsť do ubytovania Velassaru Maldives.

Toto krásne ubytovanie ponúka prebytky zážitkov pre každého návštevníka. Čistá, komfortná a luxusná inštalácia odhaľuje krásu ostrova v plnej miere. Ubytovanie sa rozprestiera cez celý súkromný ostrov, ktorý sa dostáva abnormálne často na Instagram. Návštevníci sa cítia ako na súkromnom ostrove, súčasne sa však dostanú do srdca miestnej kultúry, pretože ostrov je v tesnej blízkosti hlavného ostrova Male.

Väčšina izieb je priamo otočených na more a každá izba má svoju vlastnú terasu. Okrem toho, v každej izbe nájdete tv, wifi, minibar, sušič vlasov, možnosť prania, čistiace služby a ďalšie základy, ktoré poskytujú hotelové zariadenia svetovej triedy.

Jedlo poskytované v hoteli je druhé k tomu najlepšiemu na svete. Hostia môžu vychutnávať rozsiahle menu, ktorú ponúka hotel, ktorý patrí medzi najlepšie reštaurácie v Maldivách. Hostia sa môžu taktiež rozhodnúť z rôznych miest na obed, vrátane pláže, pozorovania hviezd a ďalších miest napríklad videoposrenasti

Pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu, hotel ponúka napríklad spa, ktorý sa speciálne zameriava na relaxáciu a uvoľnenie mozgu.

Rozmanitá aktivita sa teraz na Maldivách ponúka vo veľkom. Hostia si môžu užiť plachtenie na Katamarane, skúšať vodné športy, zahrať si tenis, prejsť sa na paddleboard alebo sa jednoducho potápať v miestnych koralových útesoch. Maledivy sú tiež známe svojimi úchvatnými farebnými trhmi kompletnými s miestnymi veľrybami a delfínmi.

Výlety, ktoré sa dajú uskutočniť z Velassaru, sú na prírodné atrakcie, ako sú úžasné pláže na nedotknutom súkromnom ostrove. Navyše, guest relations súkromného ostrova sa postarajú o všetko, počnúc rozvrhnutím výletov až po zabezpečenie komunikačného kanála s ostatnými maldivskými ostrovmi.

Velassaru Maldives dáva svojim hostiam skvelý zážitok z Maldivov v komfortných podmienkach, pričom dodržujú miestnu kultúru. Ak máte obľubu v luxuse, radosti a zážitkoch, potom by Vašou nasledujúcou destináciou mohly byť Maldivy a konkrétne ubytovanie Velassaru Maldives.


Počasie Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú známe svojou exotickou krásou a nádhernými plážami. Tento ostrovný paradis v Indickom oceáne ponúka návštevníkom nielen úchvatné scenérie, ale aj priaznivé podmienky počasia. Medzi najpopulárnejšie miesta na počasie sa radí ostrov Velassaru Maldives.

S geografickými koordinátmi 3.989°N, 73.467°E leží táto malá ostrovná destinácia v južnom atole Male, v maldivskom arhipelagu. Počasie na Maldivách je ovplyvnené monzúnnym podnebím regiónu, čo znamená, že tu existuje dvojaké obdobie - obdobie sucha a obdobie dažďov.

Obdobie sucha trvá od decembra do apríla a je vhodné pre turistov, ktorí sa chcú vyhnúť prípadným dažďom. Počas tohto obdobia Maldivy ponúkajú slnečné dni s teplotami okolo 30°C a príjemným vánkom, zaručujúcim osvieženie. Táto doba je ideálna na potápanie, pretože teplota mora sa pohybuje okolo 28°C a viditeľnosť pod vodou je skvelá.

Na druhej strane, obdobie dažďov začína v máji a pokračuje až do novembra. Toto obdobie je charakterizované vyššími množstvami zrážok, keďže Maldivy sa nachádzajú v monzúnovej zóne. Aj keď môže byť počasie niekedy daždivé, stále je tu dosť času na slnečné a jasné dni. Teploty sú stále príjemné, pohybujú sa okolo 27-29°C.

Počas obdobia dažďov tiež prichádza k nárazovým vietrorom, ktoré môžu mať dosah až 30 uzlov. Tí, ktorí sa zaujímajú o vodné športy, ako je windsurfing alebo kitesurfing, si môžu užiť túto zábavu v období dažďov. Morské prúdy sú silné, čo ponúka veľké množstvo adrenalínu pre návštevníkov.

Velassaru Maldives je známy pre svoje biele piesočné pláže, jasné tyrkysové lagúny a bohatý podmorský život. Je vhodný pre tých, ktorí túžia po trávení času na slnku a po aktivitách v mori. Bližšie informácie o počasí na tomto ostrove môžete získať z rôznych webových stránok, ktoré poskytujú aktuálne informácie o počasí.

Ak sa rozhodnete navštíviť Maldivy a ostrov Velassaru, nech ste tam počas akéhokoľvek obdobia, určite si užijete jedinečnú krásu tejto destinácie.+


Dovolenka Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy sú jednou z najkrajších a najvyhľadávanejších destinácií pre milovníkov luxusu a oddychu v tropickom raji. Ak si plánujete urobiť nezabudnuteľnú dovolenku, určite sa vyberte na Velassaru Maldives - krásny a exkluzívny ostrov plný pláží s bielym pieskom, jasnou tyrkysovou vodou, palmami a tradičnou architektúrou.

Ostrov Velassaru Maldives sa nachádza v Južnom Atolli, iba 25 minút loďou od hlavného mesta Male. Svojimi úchvatnými plážami, daromnou prírodou a prvotriednymi službami ponúka hostiam maximálne pohodlie a luxus.

Svoj pobyt si môžete vybrať z rôznych typov ubytovania: od plážových bungalovov a viliek nad vodou až po exkluzívne apartmány súkromnou plážou a bazénom. Každá izba má nádherný výhľad na more a dostatok súkromia pre relaxáciu a oddych. Všetky izby sú krásne zariadené a majú moderné zariadenie, ako sú napríklad satelitná TV, klimatizácia, minibar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pre gastronomický zážitok si môžete vybrať z rôznych reštaurácií a barov. Zvonku nad vodou môžete ochutnať tradičné miestne chutne, ktoré ponúka, alebo si vychutnať svetovú kuchyňu. V reštauráciách si môžete objednať jedlo do izby alebo si objednať stravovacie balíčky na piknik do pláže.

Navyše vám Velassaru ponúka širokú škálu aktivít a zážitkov, ktoré si môžete počas pobytu užívať. Hostia si môžu vyskúšať potápanie, šnorchlovanie, jazdu na kajakoch, jachtách, windsurfing, plávanie s delfínmi a mnohé ďalšie.

Varele Maldives tiež ponúka niekoľko možností pre tých, ktorí chcú byť aktívni aj počas dovolenky. Napríklad sú tu fitnescentrum, plážový volejbalový kurt a tenisový kurt. Pre tých, ktorí sa chcú len odpočívať a načerpať energiu, môžu navštíviť spa a užívať si masáže v tichej a relaxačnej atmosfére.

Večery si môžete užiť v prostredí zálivu, kde si môžete pozrieť vynikajúci západ slnka a užiť si romantickú večeru pri sviečkach. Alebo si môžete zaspiť pod závesmi hviezd na plaži s lahodnou večerou. Vyberte si zo širokej škály dovoleniek a zažite neskutočný zážitok v Maldivách na ostrove Velassaru Maldives.


Letenka Maldivy Velassaru Maldives


Maldivy - to je miesto snov, raj na Zemi, kde sa splnia každé tvoje túžby po dokonalej pláži, azúrovom mori a oddychu v exotickom prostredí. A ak hľadáte dokonalú dovolenku v raji, nemôžete si nevšimnúť letenku do rezortu Velassaru Maldives.

Letenka na Maldivy je snom každého cestovateľa, ktorý túži po prírode všetkých odtieňov modrej, bielych pieskových plážach a pozoruhodných korálových útesoch. A práve rezort Velassaru Maldives vám poskytne dokonalý zážitok z toho, čo Maldivy majú ponúknuť.

Po pristátí na Maldivách sa vám otvoria dvere do iného sveta. Z letiska sa dostanete na súkromný ostrov, kde sa nachádza rezort Velassaru Maldives. Už len po prvom kroku zažijete magickú atmosféru ostrova, ktorý vás vtiahne do svojej atmosféry pokojného a luxusného raja.

Letenka na Maldivy vás zavedie do rezortu Velassaru Maldives, ktorý sa nachádza na Maledivách, a predstavuje malý raj v srdci Indického oceánu. Tento luxusný rezort ponúka štýlové a elegantné bungalovy sústredené okolo krásneho piesočnatého pobrežia. Každý bungalov je vybavený súkromným bazénom alebo terasou s nádherným výhľadom na more.

Po príchode do rezortu Velaassaru Maldives zistíte, že tu nechýba nič, čo si môžete priať. Okrem samotnej pláže a modrého mora tu nájdete luxusné wellness centrum, kde si môžete dopriať relaxačnú masáž alebo iné relaxačné procedúry. Okrem toho sú v rezorte k dispozícii aj športové aktivity, ako je potápanie, šnorchlovanie alebo jachting.

Počas svojho pobytu na Maldivách sa určite nevyhnete vychutnávaniu miestnej kuchyne. V rezorte Velassaru Maldives sa môžete tešiť na širokú škálu jedál, ktoré sú podávané vo vybraných reštauráciách s výhľadom na more. Môžete si vychutnať miestne špeciality alebo si dopriať medzinárodnú kuchyňu.

Letenka na Maldivy a pobyt v rezorte Velassaru Maldives je skutočným snom. Už sa nebudete chcieť vrátiť do reality, pretože dokonalý relax, príjemné prostredie a luxus spojený s prirodzenou krásou vám budú priam chýbať. Maldivy sú jedným z najpreferovanejších miest pre cestovateľov z celého sveta a rezort Velassaru Maldives vám poskytne dokonalý zážitok z exotického raja.

Ak túžite po dokonalom oddychu, oddýchnite si na Maldivách, kde sa splní každý váš sen o dokonalom dovolenkovom raji. Letenka na Maldivy a pobyt v rezorte Velassaru Maldives vám poskytnú nezabudnuteľné zážitky a spojenie s prírodou v jej najkrajšej podobe. Po ceste domov budete mať obrovskú túžbu znova sa vrátiť na tento nádherný ostrov a zažiť zážitky na Maldivách znovu a znovu.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky