Nájdite letenky s najlepšou cenou

Trinidad a Tobago Nylon Pool

Najčastejšie otázky a odpovede Trinidad a Tobago Nylon Pool


1. Čo je Trinidad a Tobago Nylon Pool?
Trinidad a Tobago Nylon Pool je prírodná lagúna nachádzajúca sa v Tobege, malom ostrove v Karibskom mori.

2. Ako sa k Nylon Pool dostanem?
Nylon Pool je prístupný len lodou. Môžete si prenajať loď alebo využiť organizovanú výletnú plavbu.

3. Ako veľká je Trinidad a Tobago Nylon Pool?
Lagúna je pomerne malá, jej priemer je asi 200 metrov.

4. Prečo sa volá Nylon Pool?
Pojmenovanie "Nylon Pool" je odvodené od jemného piesku, ktorý je v priezračnej vode podobný nylonovým nohavičkám.

5. Je možné plávať v Nylon Poole?
Áno, je povolené plávať v Nylon Poole. Voda je plytšia a priehľadná, čo robí plávanie príjemným.

6. Je Nylon Pool vhodný pre deti?
Áno, Nylon Pool je vhodný aj pre deti, pretože voda je plytšia a nemá žiadne silné prúdy.

7. Môžem si v Nylon Poole požičať vybavenie na šnorchlovanie?
Niektoré lodné spoločnosti a výletné plavby ponúkajú možnosť požičania šnorchlovacieho vybavenia.

8. Má Nylon Pool nejaké prírodné liečivé vlastnosti?
Niektorí ľudia tvrdia, že voda v Nylon Poole má liečivé účinky na pokožku a lieči ekzémy a iné kožné problémy. Však nie sú žiadne vedecké dôkazy na podporu týchto tvrdení.

9. Ako dlho trvá plavba z Tobaga do Nylon Poolu?
Plavba z Tobaga na klubový ostrov Trinidad trvá približne 20 až 30 minút, v závislosti od podmienok mora.

10. Je možné navštíviť Nylon Pool počas celého roka?
Áno, Nylon Pool je prístupný počas celého roka.


Ubytovanie Trinidad a Tobago Nylon Pool


Trinidad a Tobago je karibský ostrovný štát, ktorý je známy svojimi nádhernými plážami a úchvatným podmorským svetom. Medzi tieto pláže patrí i jedinečná turistická atrakcia známa ako Nylon Pool.

Nylon Pool sa nachádza v karibskom mori, pár kilometrov od pobrežia Tobaga. Je to plytvanie, ktoré vzniklo v dôsledku pieskového banku vzniknutého zo zvyškov korálov.

Táto atrakcia dostala svoje meno od britského komika Eddieho Loveta, ktorý si myslel, že voda v tejto oblasti pripomína jemný dotyk nylonového materiálu. Voda v tejto plytvanke je príznačne číra a teplá, čo z nej robí ideálne miesto na plávanie a relaxáciu.

Nylon Pool je jedinečná nielen kvôli svojej prírodnej kráse, ale aj kvôli svojim legendám a povestiam. Podľa miestneho folklóru je plastická pool slzou krásnej afro-trinidadskej princeznej. Povest hovorí, že táto princezná stratila svoj náhrdelník na tejto lokalite a keď sa rozplakala, jej slzy vytvorili plytvanie zvané Nylon Pool.

Ako sa tam dostanete? Existuje niekoľko možností. Môžete sa tam dostať na palube výletného člnu alebo katamaránu, ktorý vás prevezie k tomuto miestu. Môžete si tiež prenajať súkromné plavby alebo skupinové výlety. Vybrať si môžete aj nočný výlet, ktorý je mimoriadne obľúbený medzi turistami, keďže môžete vidieť planktón žiarivý vo vode, ktorý vytvára obraz akoby ste boli vo virtuálnom raji.

Okrem toho, že si budete môcť vychutnať teplú a čistú vodu, máte aj možnosť sledovať farebné ryby a obdivovať podmorský svet. Túto lokalitu navštevujú tiež potápači, ktorí prichádzajú sledovať rôzne druhy rýb a korálové útesy v blízkosti Nylon Pool.

Navštíviť Nylon Pool je zážitok, ktorý určite stojí za to. Toto miesto je ako nebeský raj na zemi, kde si môžete užiť nádhernú prírodu a relaxovať v jedinečnej atmosfére. Nie je divu, že túto atrakciu navštevuje mnoho turistov z celého sveta.

Ak máte v pláne navštíviť Trinidad a Tobago, nezabudnite zaradiť Nylon Pool do zoznamu miest, ktoré musíte navštíviť. Toto miesto vám ponúkne nezabudnuteľný zážitok, ktorý si budete pamätať navždy.


Dovolenka Trinidad a Tobago Nylon PoolTrinidad a Tobago je karibským ostrovným rájem, ktorý ponúka množstvo atrakcií pre turistov. Jeden z najobľúbenejších miest na navštívenie je Nylon Pool, ktorá sa nachádza v blízkosti Tobaga.

Nylon Pool je nádherné miesto vytvorené prírodou, ktoré pripomína obrovský bazén s krištáľovo čistou vodou. Považuje sa za jedno z najkrajších miest v karibskom mori. Toto miesto si získalo svoj neobvyklý názov vďaka jeho miestnemu vodnému tlaku, ktorý je tak silný, že dokáže udržať lopty plávajúce na vodnej hladine.

S Nylon Pool sa môžete dostať loďou z hlavného mesta Tobaga, Scarborough, ktoré je vzdialené len niekoľko kilometrov. Trvá to približne 20 minút a väčšina lodí ponúka možnosť organizovaných výletov. Po ceste na Nylon Pool si môžete vychutnať scenériu turistiky a poznávania miestnych obyvateľov, čo vytvára skvelú atmosféru dovolenkového odpočinku.

Keď dorazíte na Nylon Pool, budete ohromení krásou miesta. Pravdepodobne s nikým nebudete chcieť odísť. Teplá a průzračná voda je ideálna na plávanie a šnorchlovanie. Vďaka čistote vody môžete vidieť úžasnú ricínu, rybky rôznych farieb a dokonca aj morské žraloky a žraloky.

Nylon Pool je tiež považovaný za "fontánu mladosti", pretože miestne verí, že voda zo tohto miesta má liečebné účinky na pokožku a telo. Niektorí ľudia si dokonca berú vodu do fľaše domov, aby ju používali neskôr ako kúpeľovú vodu.

Okrem plachtenia s loďou a šnorchlovania v okolí Nylon Pool je možné tiež si rezervovať piknik na pláži alebo si vychutnať oběd v jednom z mnohých reštaurácií v blízkosti. Mierny karibský vietor a pokojná atmosféra vytvárajú perfektné prostredie na oddych a relaxáciu.

Dovolenka na Trinidade a Tobagu je bezpochyby skúsenostou, ktorá zostane zapísaná v pamäti. Nylon Pool s jeho nádhernou vodou a exotickou scenériou je jedným z najkrajších miest na pobreží a je neodmysliteľnou súčasťou tejto dovolenky. Ak hľadáte autentický karibský zážitok, neváhajte a navštívte toto neskutočné miesto.


Počasie Trinidad a Tobago Nylon Pool


Trinidad a Tobago sú karibské ostrovy bohaté na krásne pláže a čisté modré moria. Medzi najznámejšie turistické atrakcie patria Nylon Pool v Tobagu. Nylon Pool je považovaná za jedno z najkrajších miest na Tobagu, ktoré by sa nemalo prehliadať počas návštevy tohto rajského miesta.

Nylon Pool je jeden z najznámejších prírodných bazénov vo svete. Nachádza sa v plážovej oblasti Plymoouth na severovýchode Tobagu, a jeho hladina sa vyznačuje jemným pieskom a plytkou vodou. Je to miesto, kde sa môžete voľne kúpať a skákať do vody, alebo sa len relaxovať na mäkkom piesku a cítiť sa ako v skutočnom karibskom raji.

Nylon Pool je pôvodom prírodný pobrežný kameňový útvar, ktorý vytvorila erózia korálových útesov. Je to krásne miesto, ktoré je často popisované ako "božský prírodný bazén". Návštevníci sa môžu kochať čistou a špeciálnou vodou, ktorá sa tvorí v malej "lagúne" vyplnenej jemným bielym pieskom.

Najvhodnejšou dobu pre návštevu Nylon Pool sú mesiace od januára až do mája. Počas týchto mesiacov sa totiž vo vode hromadia mnohé druhy morských živočíchov a rýb, ktoré robia z kúpania ešte väčší zážitok. Teplota vody je v tomto období prijemná a pohybuje sa v rozmedzí 27°C až 31°C. V ostatných mesiacoch je voda o niečo chladnejšia.

Počasie v Trinidad a Tobago je veľmi priaznivé pre turistické aktivity a zábavu na pláži. Typické karibské počasie v Tobagu je teplé a vlhké s mnohými slnečnými dnami. Najteplejšími mesiacmi sú júl a august, kedy je teplota vzduchu v priemere 29°C až 31°C. V ostatných mesiacoch je teplota mierna, a nezriedka sa vyskytuje mierny dážď.

Trinidad a Tobago je ideálne miesto pre dovolenku pre tých, ktorí sa chcú zrelaxovať na slnečnej pláži s možnosťou plávania v jednom z najkrajších prírodných bazénov na svete. Nylon Pool je navštevovaná turistami z celého sveta a stala sa symbolem krásy Tobagu. Ak sa chystáte navštíviť Tobago, navštívte bez pochýb tento jedinečný prírodný zázrak.


Letenka Trinidad a Tobago Nylon Pool


Trinidad a Tobago sú dva karibské ostrovy, ktoré sú obľúbené ako turistické destinácie pre svoje krásne pláže, vynikajúce potápanie a jedinečnú kultúru. Medzi jedno z najobľúbenejších miest na Nylone Pool. Je to miesto, ktoré by ste nemali vynechať, ak sa rozhodnete navštíviť tieto karibské ostrovy.

Nylon Pool sa nachádza v Tobagu, ktorý je menším z dvoch ostrovov. Jedná sa o kryštálovo čisté jazero v oceáne, ktoré vzniklo v dôsledku pohybu prílivu a odlivu. Akonáhle sa dostanete na miesto, je jasné, prečo má miesto taký zvláštny názov. Voda v jazere je tak priezračná a čistá, že sa zdá ako nylon.

Trinidad a Tobago sú vynikajúcou destináciou pre dovolenku, kde sa môžete zrelaxovať, zatancovať si na hudbu karibskej kultúry a pozorovať exotickú faunu a flóru. Nylon Pool je len jedným z mnohých dôvodov, prečo by ste mali cestovať do tohto krásneho karibského kúta.

Ak ste ochotní zbohatnúť svoje cestovné zážitky, nie je lepšia voľba ako letenka na Trinidad a Tobago. Navštívenie karibských ostrovov je jedným z najkrajších zážitkov, ktoré môžete mať. Letenky na Trinidad a Tobago si môžete na internete rezervovať s cenou, ktorá sa prispôsobí vášmu rozpočtu.

Ak chcete objaviť krásy karibských ostrovov a navštíviť miesto ako Nylon Pool, niet nad letenku na Trinidad a Tobago. Rozmanitosť a krása týchto ostrovov sú prepojené s kultúrou karibského životného štýlu. Všetko, čo musíte urobiť, je urobiť prvý krok tým, že si zarezervujete letenku do tohto úžasného miesta na zemi.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky