Nájdite letenky s najlepšou cenou

Dominikánska republika Playa Grande Golf Course

Počasie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, bohatou kultúrou a teplým tropickým podnebím. Výnimočnou črtou tohto exotického miesta je aj jeho golfové ihrisko, Playa Grande Golf Course, ktoré ponúka nezabudnuteľné zážitky pre golfistov a zároveň im umožňuje pripútať sa k prírodným krásam tohto rajského ostrova.

Playa Grande Golf Course leží na severnom pobreží Dominikánskej republiky, priamo na brehu Karibského mora. Toto ihrisko je reprezentatívnym príkladom toho, ako gombíny golfový dizajn môže zapadnúť do nádhernej prírody. Bolo navrhnuté svetoznámym golfistickým architektom Robertom Trentom Jonesom Sr., ktorý je známy svojím talentom pre vytváranie golfových ihrísk, ktoré spájajú náročnosť s estetickým vzhľadom.

Jednou z výnimočných vlastností Playa Grande Golf Course je jeho umiestnenie. Nadmorská výška, na ktorej sa táto golfová trasa nachádza, umožňuje hráčom užívať si nádherný výhľad na okolité okolité scenérie. S výhľadom na modrú hladinu Karibského mora a s panoramatickým výhľadom na rozmanité pláže a pobrežné oblasti, je skutočne ťažké nemať inšpiratívny úder.

Playa Grande Golf Course je tiež považované za jedno z najťažších ihrísk v Dominikánskej republike. S jeho dlhými fairwaymi, širokými horizontálnymi bandami a náročnými bunkrami sa tu hráči musia spoľahnúť na svoje schopnosti a strategické rozhodnutia. Nepredvídateľné vonkajšie vplyvy, ako napríklad silný vietor, tiež pridávajú výzvu a napätie počas hry.

Keďže Dominikánska republika sa nachádza v tropickom pásme, počasie tu pravidelne dosahuje vysoké teploty. Toto podnebie vytvára ideálne podmienky pre golfistov, ktorí sa chcú zahrať počas celého roku. Cestovatelia by si však mali byť vedomí, že v období júl a august je možné očakávať väčšie množstvo zrážok v porovnaní s inými mesiacmi.

Ak si plánujete zahrať na Playa Grande Golf Course, nezabudnite na vhodné oblečenie a ochranu pred slnkom. Dodržiavanie pravidiel golfových ihrísk je tu povinné, vrátane riadenia skupín hráčov a správneho využívania zdrojov vody na ihrisku.

Playa Grande Golf Course je skutočne zaujímavou destináciou pre golfistov, ktorí si chcú užiť hru na jednom z najlepších ihrísk v Karibiku. Jeho kombinácia panoramatického výhľadu a náročnosti trate poskytuje jedinečný zážitok, ktorý si golfisti budú pamätať na celý život. Nech už ste profesionálny golfista alebo len začínajúci hráč, Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike je určite miesto, kde si môžete užiť golf a zároveň sa obklopovať nádhernou prírodou.


Dovolenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Ak hľadáte krajinu s dokonalým kombináciou krásnej prírody a kvalitného golfu, potom by ste mali zvážiť Dominikánsku republiku. Táto karibská krajina má mnoho golfových ihrísk, ale Playa Grande Golf Course, ktorý sa nachádza v oblasti Rio San Juan, je bezpochyby jedným z najkrajších.

Playa Grande Golf Course bol navrhnutý v roku 1995 svetoznámym architektom golfových ihrísk Robertom Trentom Jonesom Sr. Jeho dizajn bol položený na súvislom pozemku s krásnym výhľadom na Atlantický oceán a množstvom prírodných jazier.

Je to nádherné 18-jamkové ihrisko, ktorého prvý príchod je priamo na pláži súkromnej rezortovej obce Playa Grande. Golfisti z celého sveta sa sem chodia hrať kvôli nádherným výhľadom a krásnym riasam, ktoré obklopujú ihrisko.

Každá jamka v Playa Grande je výnimočná, s nádhernými prírodou a dokonalými výhľadmi. Najviac obdivovanou jamkou na ihrisku je jednoznačne druhá, ktorá ponúka neuveriteľný výhľad na Atlantik a miestnych rybárov v ich tradičných loďkach.

Hráči golfu okrem toho majú prístup k špeciálnemu tréningovému ihrisku, kde je prístrešok pre posedenie a kde si môžu zlepšiť svoju techniku úderov. Playa Grande Golf Course ponúka navyše aj súkromné hodiny pre začiatočníkov, aby si mohli vychutnať krásu ihriska a zápasiať s jeho rôznymi výzvami.

Maximálnu spokojnosť a relaxáciu po hre si môžu golfoví nadšenci vychutnať v súkromnom klubovom dome s terasou s nádherným výhľadom na Atlantik, alebo priamo na pláži Playa Grande, ktorá je jednou z najkrajších pláží na svete.

Playa Grande Golf Course je niečo, čo by si mal každý golfový nadšenec vyskúšať. Zápasovať so svojimi priateľmi medzi havajskými palmami, s plážou na pozadí a s ozvenou vody Atlantického oceánu v pozadí, je nezabudnuteľná skúsenosť, ktorú si zopakujete znova a znova.


Letenka Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Playa Grande Golf Course – Raj pre golfových nadšencov v Dominikánskej republike

Ak ste golfista hľadajúci nové exotické miesto na zahratia si pár kolies, Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike je miestom, ktoré by ste určite nemali prehliadnuť. Tento úchvatný golfový rezort sa nachádza na severnom pobreží krajiny a ponúka jedinečné zážitky a scenériu, ktoré si budete pamätať na celý život.

Playa Grande Golf Course je jedným z najlepších a najobľúbenejších golfových ihrísk v Karibiku a vyniká najmä svojou nádhernou polohou a špičkovým dizajnom. Iba pár krokov od pobrežia Atlantického oceánu a obklopený bujnou tropickou vegetáciou páli z jeho zelených greénov až po modré nebo. Toto jedinečné spojenie prírody a golfovej hry vytvára nezabudnuteľnú kulisu pre každého návštevníka.

Golfový trate Playa Grande Golf Course navrhol svetoznámy golfový architekt Robert Trent Jones, Sr., ktorý je známy svojim umením integrovať ihriska do prírodného prostredia. Nachádza sa tu celkovo 18 jamok, ktoré sú dizajnované tak, aby poskytovali výzvy pre hráčov všetkých úrovní. Hrať na tomto ihrisku môže byť skutočným testom golfovej zručnosti, pretože ponúka rôzne ťažkosti a strategické miesta, ktoré hráč musí premyslieť a zvládnuť. Navyše, vďaka svojej polohy a vetru z oceánu hráči majú často pocit, že hrajú na viacerých rôznych ihriskách, keďže poveternostné podmienky môžu ovplyvniť ich hru.

Okrem samotného ihriska je Playa Grande Golf Course vybavený aj reštauráciou, kde si môžete oddýchnuť a vychutnať si vynikajúce jedlá a nápoje po náročnom dni na ihrisku. Ponúka aj luxusný golf klub s modernými zariadeniami, obchodom s golfovým vybavením a lekciami s profesionálnymi trénermi pre tých, ktorí sa chcú zdokonaliť v tejto športovej disciplíne.

Playa Grande Golf Course je však viac ako len golfový rezort. Je situovaný v blízkosti rezortu Amanera, ktorý ponúka luxusné ubytovanie, pláže s bielym pieskom a dokonalú relaxáciu. Okolitá príroda je úchvatná a domovom mnohých endemických druhov vtákov a rastlín. Pre tých, ktorí majú záujem o dobrodružstvo, môžu sa vydať na výlety do nedotknutej džungle, objavovať skryté vodopády alebo si vychutnávať pobrežné aktivity, ako je potápanie alebo surfovanie.

Kombinácia špičkového golfovania, luxusného ubytovania a ohromujúcej prírody robí z Playa Grande Golf Course ideálne miesto pre všetkých návštevníkov, ktorí chcú zažiť niečo špeciálne. Akákoľvek golfová dovolenka v Dominikánskej republike by mala obsahovať návštevu tohto výnimočného miesta, ktoré ponúka jedinečný mix adrenalínu, kultúry a relaxácie. Takže, pripravte si h


Najčastejšie otázky a odpovede Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Najčastejšie otázky a odpovede o Playa Grande Golf Course v Dominikánskej republike:

1. Kde sa nachádza Playa Grande Golf Course?
Playa Grande Golf Course sa nachádza v meste Rio San Juan, na severnom pobreží Dominikánskej republiky.

2. Ako dlho trvá hra na ihrisku?
Doba hry na Playa Grande Golf Course je zvyčajne približne 4 až 5 hodín.

3. Mám si rezervovať tee time vopred?
Áno, je odporúčané si rezervovať tee time vopred, najmä počas vyššej sezóny, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

4. Aká je cena za hru na ihrisku?
Cena za hru na Playa Grande Golf Course sa líši v závislosti od sezóny a času v dňoch. Bližšie informácie o aktuálnych cenách nájdete na oficiálnej webovej stránke ihriska.

5. Je to verejný golfový klub alebo sú tam obmedzenia pre verejnosť?
Playa Grande Golf Course je otvorený pre verejnosť, ale nie je to verejný golfový klub. Niektoré časti ihriska sú pri výhradne pre členov a hotelových hostí.

6. Aký je dress code na Playa Grande Golf Course?
Dress code na ihrisku vyžaduje nosiť golfové oblečenie, ktoré je vhodné a účelné pre hru. Nie sú povolené šortky, rifle alebo plavky.

7. Je tam možnosť prenájmu golfových vozíkov?
Áno, Playa Grande Golf Course ponúka prenájom golfových vozíkov pre hráčov, ktorí si nechcú nosiť svoje vlastné.

8. Je tam na ihrisku reštaurácia alebo bar?
Áno, nachádza sa tam reštaurácia a bar, kde si hráči môžu oddýchnuť a počas hry osviežiť.

9. Môžem si priniesť vlastnú golfovú výstroj?
Áno, hráči majú možnosť si priniesť svoju vlastnú golfovú výstroj, alebo si ju zapožičať alebo zakúpiť na mieste.

10. Ako ďaleko je Playa Grande Golf Course od Dominikánskeho letiska?
Playa Grande Golf Course je vzdialené približne 1,5 hodiny jazdy autom od najbližšieho medzinárodného letiska v Puerte Plata.


Ubytovanie Dominikánska republika Playa Grande Golf Course


Dominikánska republika je známa svojimi krásnymi plážami, a teraz sa môžete pripojiť k milovníkom golfovania a užiť si to v Playa Grande Golf Course. Ak ste golfista a chcete pridať k svojim dobrodružstvám aj tento typ športu, tak táto recenzia bola napísaná práve pre vás. Tu sa dozviete o všetkých aspektoch ubytovania pri tomto ihrisku: jeho poloha, služby a priestor.

Poloha

Playa Grande Golf Course sa nachádza v severovýchodnej časti Dominikánskej republiky, v meste Río San Juan. Je to jedno z golf ihrísk, ktoré navrhli a postavili Nicholas a Jack Nicklausovi. S rozlohou 2,485 aru je to najväčšie ihrisko v Karibiku. Na ihrisku si môžete urobiť prechádzku až k obrovským útesom nad Atlantickým oceánom, kde nájdete krásne vyzerajúce pláže, ktoré sú medzi turistami populárne. Navyše Golf Club má aj kryté priestory, ktoré chránia golfistov pred prípadným dažďom.

Služby

Ako host pre niekoľko dní alebo týždňov, môžete očakávať, že budete mať k dispozícii všetky potrebné služby. Playa Grande Golf Course poskytuje turistom prístup k reštaurácii, kde si môžu vychutnať miestnu kuchyňu a uspokojiť hlad po celodennom golvovaní. V okolí sa nachádza mnoho ďalších obchodov a obchodných centier, ktoré poskytujú potraviny pre každého ako aj všetky druhy suvenírov a darčekov.

Priestor

Hlavným cieľom každého návštevníka ihriska by malo byť golf a to prináša radosť každému okolo. Hráči sú uvítaní na palubách luxusných automobilov, ktoré pre nich sú k dispozícii. Vo vonkajšom priestore sú stoličky, kde si môžu nielen hostia ale aj hráči oddýchnuť a pozorovať iných hráčov. Priestranné izby sú plne vybavené potrebným nábytkom. Okolo nájdete zeleň a drevené dvere, ktoré vás privedú do oddychových zón s nádherným výhľadom na okolitú krajinu.

V každom prípade ak hľadáte ubytovanie na vašu dovolenku, Playa Grande Golf Course je jedným z možných miest kde si môžete užiť golf a zároveň vychutnať všetko čo Dominikánska republika ponúka. Zelené územia, krásne výhľady a golf sú spojené s nádherným ubytovaním, ktoré robí z tohto miesta jedno z najlepších golf ihrísk v Dominikánskej republike.


97 percenta zákazníkov sú spokojní

Zabezpečenie najnižšej ceny

Najväčší internetový výber letov

Najlacnejšie lety do všetkých destinácií sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Nájsť letenky